Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 27 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Przez Rzym do Paryża. Natalia Kaczmarek o medalowych szansach w Mistrzostwach Europy

Fot. PZLA

W pierwszej połowie czerwca w Rzymie odbędą się w Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce. Na kolejne medale liczy specjalizująca się w biegu na 400 metrów Natalia Kaczmarek.

Przed starem w Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu, trenująca często na stadionie w Kortowie Kaczmarek chce sprawdzić swoją formę w stolicy Włoch.

Dwa lata temu nie wygrałam, więc nie mogę powiedzieć, że bronię tytuł. Chciałabym utwierdzić się w przekonaniu, że w gronie europejskim jestem w gronie najlepszych zawodniczek. Czekają mnie dwa starty indywidualne, więc nie jest to obciążające. Myślę, że finał będzie bardzo szybki. Poziom w Europie poszedł bardzo mocno do przodu i dziewczyny pokazują, że w są w stanie bardzo szybko biegać

– powiedziała.

Mistrzostwa Europy w Rzymie odbędą się od 7 czerwca do 12 czerwca. Będzie to najpoważniejszy start europejskich lekkoatletów przed zaplanowanymi na przełomie lipca i sierpnia igrzyskami olimpijskimi.

Posłuchaj wypowiedzi

00:00 / 00:00

Autor: K. Piasecka
Redakcja: Ł. Sadlak

Więcej w Mistrzostwa Europy, lekkoatletyka
Natalia Kaczmarek z podwójną kwalifikacją olimpijską

Reprezentująca Podlasie Białystok, a mieszkająca w Olsztynie Natalia Kaczmarek z dwiema kwalifikacjami olimpijskimi! Udało się jej to osiągnąć podczas mityngu na Bahamach. Zwyciężając w swoich seriach...

Zamknij
RadioOlsztynTV