Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 19 °C pogoda dziś
JUTRO: 32 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Natalia Kaczmarek z podwójną kwalifikacją olimpijską

Fot. PZLA

Reprezentująca Podlasie Białystok, a mieszkająca w Olsztynie Natalia Kaczmarek z dwiema kwalifikacjami olimpijskimi! Udało się jej to osiągnąć podczas mityngu na Bahamach.

Zwyciężając w swoich seriach polskie sztafety 4 x 400 metrów kobiet oraz 4 x 400 metrów MIX zapewniły sobie w pierwszym dniu zmagań w mityngu World Athletics Relays na Bahamach przepustki olimpijskie. W sztafecie 4 x 400 m pań Natalia Kaczmarek biegła z Kingą Gacką, Alicją Wroną-Kutrzepą i Mariką Popowicz-Drapałą.

Wcześniej Natalia Kaczmarek znakomicie zaprezentowała się w sztafecie mieszanej 4 x 400 metrów z Kajetanem Duszyńskim, Maksymilianem Szwedem i Igą Baumgart-Witan (która jest prywatnie żoną bramkarza elbląskiej Olimpii Andrzeja Witana). Mimo znakomitego biegu Natalia Kaczmarek obawiała się o reakcje trenera. Dlaczego?

Posłuchaj wypowiedzi

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

Autor: M. Świniarski
Redakcja: M. Rutynowski

Więcej w lekkoatletyka, kwalifikacja olimpijska
Maciej Kowalewicz: strzelectwo daje mi radość

Ostatnio informowaliśmy, że zawodnik Maciej Kowalewicz wywalczył kwalifikację olimpijską dla Polski. To oznacza, że tylko kataklizm może pozbawić strzelca Gwardii Olsztyn wyjazdu do Paryża. W rozmowie...

Zamknij
RadioOlsztynTV