DZIŚ: 24 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro

Poznaliśmy najlepszych wędkarzy wśród żołnierzy

W Węgorzewie zakończyły się 17 Mistrzostwa Wojska Polskiego w wędkarstwie spławikowym. Wzięło w nich udział 88 zawodników z jednostek całego kraju.

W kategorii drużynowej pierwsze miejsce zdobyli żołnierze Regionalnej Bazy Logistycznej w Węgrzynie. Kolejne przypadło zawodnikom z 1 Mazurskiej Brygady Artylerii z Węgorzewa. Na najniższym stopniu podium uplasowali się wojskowi z 2 Ośrodka Radio Elektronicznego w Przasnyszu.

W klasyfikacji indywidualnej liderem został starszy szeregowy Krzysztof Zieliński z 8 szczycieńskiego batalionu radiotechnicznego. Na drugim miejscu uplasował się reprezentant gospodarzy, kapral Sebastian Wąsicki. Na podium stanął także major Potr Stąpor z Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu.

Autor: L. Tekielski
Redakcja: Ł. Sadlak

Więcej w wędkarstwo
Najlepsi wędkarze rywalizują w Węgorzewie

89 najlepszych wędkarzy, wśród żołnierzy, rywalizuje w Węgorzewie w XVII Mistrzostwach Wojska Polskiego w Wędkarstwie Spławikowym. W zawodach startuje sześciu zawodników z tytułem mistrza zdobytym w...