Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 22 °C pogoda dziś
JUTRO: 25 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Poznaliśmy mistrza Polski kadetów w siatkówce!

Fot. M.Świniarski

Siatkarskie mistrzostwa Polski kadetów przeszły do historii. W Szczytnie najlepsi okazali się zawodnicy AZS-u Częstochowa.

Triumfatorzy mistrzostw Polski kadetów pokonali w wielkim finale MOS Wola Warszawa 3:0. Brązowe medale zawisły na szyjach zawodników Gwardii Wrocław, którzy wygrali z Treflem Gdańsk 3:1. Zespoły, które znalazły się na podium otrzymały nagrody pieniężne. Dodatkowo każdemu z graczy oraz członkom sztabu szkoleniowego zostały wręczone sadzonki drzewek, które mają być częścią Szczytna zabraną do domu. Nowością były także nagrody przyznane najsympatyczniejszym zawodnikom każdej drużyny ze strefy medalowej, a przyznawali je mopersi.

Najlepszym przyjmującym okazał się Kamil Szymendera z Gwardii Wrocław, blokującym – Jakub Wichór z AZS-u Częstochowa, atakującym – Bartosz Gomułka z MOS Wola Warszawa, rozgrywającym Igor Gniecki z częstochowskiego AZS-u, broniącym – Dawid Bulira z MOS Wola Warszawa. Tytuł MVP trafił w ręce Mateusza Borkowskiego z AZS-u Częstochowa.

Posłuchaj relacji Piotra Świniarskiego

00:00 / 00:00

 

Autor: P. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w siatkówka
Środkowy Indykpolu AZSu Olsztyn zmienia klub. Miłosz Zniszczoł przenosi się do Katowic

Po 5 latach spędzonych w Indykpolu AZSie Olsztyn, Miłosz Zniszczoł zmienia klub. Pochodzący z Rybnika środkowy zasilił szeregi GKSu Katowice. Będzie tam pracował z dobrze mu...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV