Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Pożar w Napiwodzie. W budynku znaleziono dwa ciała

W trakcie gaszenia pożaru pustostanu w Napiwodzie, do którego doszło w czwartek po południu, strażacy ujawnili zwłoki dwóch osób – podała policja. Ustalane są przyczyny pożaru i tożsamość ofiar.

Kiedy strażacy przyjechali na miejsce wezwania, znaczna część parterowego drewnianego, krytego blachą budynku była już objęta ogniem.

Podczas rozpoznania uzyskaliśmy informację, że w budynku mogą znajdować się jacyś ludzie. Dlatego w trakcie akcji gaśniczej strażacy niezwłocznie weszli do środka, znaleźli tam dwa ciała

– powiedział asp. sztab. Andrzej Osowski z nidzickiej straży pożarnej.

W gaszeniu pożaru w Napiwodzie uczestniczyli strażacy PSP z Nidzicy i trzy jednostki OSP. Według policji budynek stojący na obrzeżach wsi był pustostanem.

– Zwłoki były po części zwęglone – przekazała sierż. szt. Alicja Pepłowska z policji w Nidzicy.

W trakcie akcji gaśniczej strażacy w budynku ujawnili ciała dwóch mężczyzn. Na tę chwilę wiemy jedynie, że byli to mężczyźni. Ich tożsamość jest ustalana. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

00:00 / 00:00

Okoliczności pożaru i przyczyny śmierci obu tych osób będzie wyjaśniała ekipa śledcza z policji pod nadzorem prokuratury.

 

Autor: Marcin Boguszewski (PAP)/P. Karpiszen
Redakcja: M. Rutynowski

Więcej w pożar, straż pożarna, ciała, pustostan, odkrycie
Tragiczny pożar w Smykówku. Nie żyje mężczyzna

Tragedia w Smykówku w powiecie ostródzkim. Ogień pojawił się w mieszkaniu czterorodzinnego budynku. Wezwani na miejsce strażacy, którzy weszli do środka, zobaczyli siedzącego na fotelu, płonącego...

Zamknij
RadioOlsztynTV