Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 0 °C pogoda dziś
JUTRO: 0 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Ponad 90 nowych przypadków koronawirusa w Polsce. Zmarły kolejne dwie osoby

Fot. pixabay.com

Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 91 nowych przypadków koronawirusa w Polsce, w sumie liczba zakażonych wzrosła do 1862. Resort podał również, że zmarły dwie kolejne osoby.

Potwierdzone przypadki zakażeń dotyczą: 40 osób z woj. mazowieckiego, 20 osób z woj. dolnośląskiego, 8 osób z woj. śląskiego, 7 osób z woj. wielkopolskiego, 5 osób z woj. małopolskiego, 4 osób z woj. lubelskiego, 4 osób z woj. pomorskiego oraz po 1 osobie z woj. podlaskiego, zachodniopomorskiego i świętokrzyskiego.

Ponadto MZ poinformowało o śmierci dwóch kolejnych osób. Są to: 72-letni mężczyzna ze szpitala w Tychach i 89- letni mężczyzna ze szpitala w Myślenicach. Obaj mieli współistniejące choroby.

W niedzielę rano resort poinformował o 10 osobach na Warmii i Mazurach, u których potwierdzono pozytywny wynik testu (wszyscy z powiatu nowomiejskiego).

Łącznie w Polsce potwierdzono 1862 przypadki zakażenia COVID-19, a w województwie warmińsko-mazurskim – 56.

 

Redakcja: A. Dybcio/Ministerstwo Zdrowia

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w ministerstwo zdrowia, uwaga, koronawirus
Siedem przypadków złamania kwarantanny w regionie. Grozi za to 30 tysięcy złotych grzywny

Kolejne przypadki złamania kwarantanny na Warmii i Mazurach. Osoby, które opuściły miejsca izolacji, poniosą karę - zapowiada aspirant Rafał Jackowski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV