Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 12 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Polmlek wygrał z Bronowianką. Tenisistki stołowe z Lidzbarka Warmińskiego na 6 miejscu w ekstraklasie

Tenisistki stołowe Polmleku Lidzbark Warmiński zakończyły sezon w ekstraklasie na szóstym miejscu.

Na zakończenie pokonały w Krakowie Bronowiankę 3:0.

Jak powiedział trener Zbyszek Pietkiewicz jego zawodniczki zakończyły sezon z szóstym miejscu, choć planowali zająć drugą lokatę.

00:00 / 00:00

Kończymy rozgrywki ekstraklasy w tym sezonie na 6. miejscu, jednak planowaliśmy co najmniej drugie. Powodem była kontuzja Anny Gaponowej, przez którą straciliśmy cztery punkty.  Trudno, godzimy się z tym i już myślimy o nowym sezonie bez Anny Pietkiewicz, która nas opuści. Póki co, mogę powiedzieć, że pojawi się kilka nowych twarzy. Natomiast mecz z Bronowianką (rozegrany 30 marca) bardzo dobrze się nam ułożył. Wszystkie dziewczyny zagrały na bardzo wysokim poziomie. Zaliczyliśmy dobre otwarcie, bo Alina Arluskaja wygrała 3:0. Później dobrą formę potwierdziła Anna Gaponowa – jej mecz również zakończył się wynikiem 3:0. Na koniec doszło do pojedynku między rywalkami, które mogą się spotkać na Młodzieżowych Mistrzostwach. Ich pojedynki zawsze były ciekawe. Tym razem nasza podopieczna, Karolina Lalak wygrała 3:0 po mądrej taktycznie grze. Ostatecznie cały mecz wygraliśmy więc 3:0. 

 

 

(msw/bsc)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w sport, tenis stołowy, Lidzbark Warmiński, Polmlek
Elbląg powitał brązowego medalistę Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych

Serdeczne gratulacje, kwiaty i podziękowania odebrał brązowy medalista Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych Michał Weroński. Igrzyska odbyły się w Austrii. 29-letni Michał Weroński był trzeci w łyżwiarstwie...

Zamknij
RadioOlsztynTV