Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 23 °C pogoda dziś
JUTRO: 14 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Obława na ulicy Żołnierskiej w Olsztynie. Policja zatrzymała podejrzanego mężczyznę

Fot. tko.pl

Kilkudziesięciu policjantów i wykorzystane drony – tak wyglądała wczorajsza akcja poszukiwania mężczyzny na ulicy Żołnierskiej w Olsztynie. Mężczyznę zatrzymano w dzielnicy Zatorze.  

Policję wezwano po tym, jak w jednym z mieszkań, gdzie trwała libacja alkoholowa świadkowie słyszeli awanturę i dźwięk wybijanej szyby balkonowej. – Patrol znalazł w mieszkaniu ranną kobietę, a jeden z biesiadników zdążył uciec – mówił na antenie Radia Olsztyn podkomisarz Rafał Prokopczyk z olsztyńskiej policji. Poszukiwanego mężczyznę zatrzymano w rejonie olsztyńskiego Zatorza. 20-latek trafił do aresztu. Obecnie trwa wyjaśnianie zdarzenia.

Przypomnijmy, że kilkudziesięciu policjantów prowadziło w środę wieczorem akcję poszukiwawczą w rejonie wieżowca przy ulicy Żołnierskiej w Olsztynie. Świadkowie widzieli, jak po awanturze, z mieszkania uciekł młody mężczyzna. Po przyjeździe policji, w mieszkaniu znaleziono ranną kobietę, którą przetransportowano do szpitala. Na miejsce wezwano posiłki i przeczesywano teren z użyciem dronów.

Kobieta nie była ranna na tyle, aby zostać w szpitalu, więc po kilku godzinach wróciła do domu.

Autor: B. Gajlewska
Redakcja: Ł. Sadlak

Przeczytaj poprzedni wpis:
Sondaż: 65 procent ukraińskich uchodźców nie planuje w najbliższym czasie powrotu do kraju

65 procent Ukraińców, którzy wyjechali za granicę z powodu wojny, nie planuje w najbliższym czasie powrotu - świadczą o tym wyniki sondażu przeprowadzonego przez UNHCR, które...

Zamknij
RadioOlsztynTV