Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Policja wyjaśnia okoliczności tragicznego wypadku koło Kozłowa

Fot. KPP Nidzica

Nidziccy policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj około godz. 14.30 na drodze wojewódzkiej nr 545 koło Kozłowa.

Podczas czołowego zderzenia osobowej Skody i ciężarowego Mercedesa zginęły dwie osoby. Dochodzenia trwa, na razie znane są wstępne ustalenia policjantów – mówi sierżant Alicja Pepłowska oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nidzicy:

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Skoda Octavia, na prostym odcinku drogi, zjechał na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzył się z jadącym z naprzeciwka pojazdem ciężarowym marki Mercedes. W wyniku zderzenia 2 osoby, które poruszały się autem osobowym, poniosły śmierć na miejscu. Byli to kobieta i mężczyzna, mieszkańcy powiatu działdowskiego. Kierowca ciężarówki jechał sam i nie odniósł poważniejszych obrażeń, a ze wstępnych badań wynika, że był trzeźwy.

00:00 / 00:00

Z powodu wypadku droga wojewódzka numer 545 była przez kilka godzin zablokowana.

Fot. KPP Nidzica

 

Autor: J. Golon
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w śmierć, wypadek, policja
Tragedia na jeziorze Kiersity. Utonął 25-letni mężczyzna

W jeziorze Kiersity w powiecie elbląskim utonął 25-letni mężczyzna. Akcja ratownicza rozpoczęła się w momencie odnalezienia na brzegu jego rzeczy osobistych i telefonu komórkowego - informuje...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV