DZIŚ: 11 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro

Pogoń Szczecin lepsza od Warmii Energa w Pucharze Polski

Szczypiorniści Warmii Energa nieudanie powrócili na parkiet po ponad trzytygodniowej przerwie świąteczno-noworocznej. W meczu 1/16 finału Pucharu Polski  przegrali z zespołem PGNiG Superligi, Sandra SPA Pogoń Szczecin 22:30.

W okresie przerwy od gry warmiacy przebywali na tygodniowym zgrupowaniu w Hotelu Zamek Ryn, gdzie trener Stankiewicz skoncentrował się na budowaniu motoryki i treningach na hali. Dziesięć jednostek treningowych nie pozwoliło na wdrożenie zbyt wielu nowych elementów w grze, ale szczypiorniści z Olsztyna mają pokazać nową jakość w rozgrywkach. W przypadku sobotniego rywala, ekipa Pogoni Szczecin jest w pierwszym okresie przygotowań do Superligi i ma za sobą dwa tygodnie treningów na własnych obiektach. Ostatni zespół w tabeli chce w rundzie rewanżowej poprawić swój dorobek punktowy.

Niestety zespół ze Szczecina okazał się lepszy od gospodarzy. Od pierwszych minut spotkania zbudował kilkubramkową przewagę, której nie oddał do końca meczu.

Transmisja spotkania Warmia Energa Olsztyn – Sandra SPA Pogoń Szczecin na kanale YouTube Radio Olsztyn.

Redakcja: M. Rutynowski za warmiaenerga.pl

Więcej w Piłka ręczna, mecz, Puchar Polski, video, Warmia Energa Olsztyn
W Olsztynie trwa I Memoriał Jerzego Rudzińskiego

Sobota w regionie stoi pod znakiem piłki ręcznej. Oprócz meczu Warmii Olsztyn w Pucharze Polski, kibice mogą zobaczyć zmagania w I Memoriale Jerzego Rudzińskiego. Jerzy Rudziński...