Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 29 °C pogoda dziś
JUTRO: 29 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Podcasty Radia Olsztyn. Słuchaj, gdzie i kiedy chcesz

Podcasty Radia Olsztyn

Oddajemy do Waszej dyspozycji bibliotekę radiowych audycji w formie podcastów. To zbiór kilkunastu tysięcy nagrań, które zrealizowaliśmy w ciągu ostatnich dziesięcioleci. Dlaczego warto ich posłuchać?

Znajdziecie tu bogactwo audycji pogrupowanych tematycznie: od podcastów historycznych i naukowych, po te traktujące o kulturze czy polityce. To, jaką tematykę wybierzecie i któremu spośród prowadzących oddacie głos, zależy tylko od Was. Wybrane podcasty możecie odtwarzać także w wersji mobilnej. Każdego dnia będziemy powiększać bazę dźwięków, zarówno archiwalnych, jak i codziennych.

Podcasty Radia Olsztyn to komfort słuchania tego, co w naszym radiu najlepsze – podkreśla prezes Radia Olsztyn Leszek Sobański.

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

Czym są podcasty?

Podcast to radio we fragmentach, które samodzielnie wybieracie i w dowolnym czasie odtwarzacie. To również radio na życzenie, którego słuchacie tak, jak oglądacie ulubione seriale – seriami, po kawałku, w odcinkach. Podcasty Radia Olsztyn to okazja, aby dowiedzieć się czegoś więcej o regionie, o ludziach i o sobie. Podcasty Radia Olsztyn mogą być Waszym towarzyszem w czasie wolnym – gdy uprawiacie sport, prowadzicie auto, robicie obiad lub spacerujecie po parku.

Jak słuchać podcastów w Internecie?

Wystarczy wpisać w przeglądarce adres www.archiwum.radioolsztyn.pl lub wejść na stronę www.radioolsztyn.pl i kliknąć w przycisk PODCASTY w menu głównym. Na stronie głównej Radia Olsztyn jest zamieściliśmy również baner. Po kliknięci w niego zostaniecie również przekierowani na stronę z podcastami.

Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie w nich coś dla siebie. Wystarczy kliknąć w link i otworzyć drzwi wielkiego świata dźwięków.

Przypominamy, że cały czas można słuchać wybranych audycji Radia Olsztyn na platformach podcastowych w Spotify, iTunes oraz Google Podcasts. Znajdziecie tam m.in. audycje historyczne, filmowe oraz reportaże.

Autor: Ł. Sadlak

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Radio Olsztyn, archiwum, audycje, Podcasty
Boże Narodzenie z Radiem Olsztyn. Sprawdź, co przygotowaliśmy na święta

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, w którym celebrujemy przyjście na świat Jezusa Chrystusa, radujemy się i jesteśmy ze sobą blisko. W tym roku, drugi już...

Zamknij
RadioOlsztynTV