Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro
Logowanie
 

PO zamierza pokazać nową jakość

Elżbieta Gelert – kandydatka PO na prezydenta Elbląga. Fot. Mira Stankiewicz

Oszczędności w Urzędzie Miasta w Elblągu, obniżka czynszów i stabilne ceny biletów komunikacji miejskiej do czasu wymiany taboru – to część planu PO, ogłoszonego na konferencji programowej kandydatki na prezydenta miasta Elżbiety Gelert i kandydatów na radnych.

Trzeba dokończyć inwestycje drogowe i więcej słuchać mieszkańców – mówiła kandydatka Platformy Obywatelskiej na prezydenta Elbląga. Nadrzędna wartość, która będzie przyświecała tej prezydenturze i kolejnej od 2014 roku to wrażliwość społeczna. Wśród 50 kandydatów do Rady Miejskiej jest tylko 10 byłych radnych. Reszta to osoby, które wcześniej nie angażowały się w działalność polityczną, nie wszystkie też są członkami Platformy Obywatelskiej.

Wierzę, że Platforma Obywatelska może pokazać nową jakość i, że mieszkańcy nam zaufają – mówił Henryk Gawroński, kandydujący do Rady Miasta.

Tymczasem kandydatka PO na prezydenta Elblżbieta Gelert zapowiedziała, że w trakcie kampanii do Elbląga przyjadą czołowi politycy tej partii. Planowana jest konferencja na temat małego ruchu transgranicznego, w której uczestniczyć ma minister spraw zagranicznych Radek Sikorski. (mstan/bsc)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wybory, PO
Aqupark musi jeszcze poczekać

Trzeba zrewitalizować niszczejący, największy w Europie odkryty basen, a dopiero potem myśleć o budowie kosztownego aquparku - powiedziała na konferencji prasowej Ewa Białkowska, kandydatka na prezydenta...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV