Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 20 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Pływacy bez sukcesów podczas kolejnego dnia MP w Olsztynie

Pływanie. Fot. pixabay.com

Za nami przedostatni dzień mistrzostw Polski seniorów i młodzieżowców w pływaniu.

W olsztyńskiej Aquasferze zawodnicy rywalizowali na 100 metrów stylem dowolnym, na 200 metrów stylem motylkowym i klasycznym oraz 4 x 200 metrów stylem dowolnym. W tej ostatniej konkurencji startował dziś między innymi Radosław Kawęcki z AZS-u AWF Warszawa, który zajął z kolegami 2. miejsce. Okazuje się, że aktualny wicemistrz Europy walczył nie tylko z rywalami.

00:00 / 00:00

Wiceprezes Warmińsko-Mazurskiego Okręgowego Związku Pływackiego – Agnieszka Kozłowska – cieszy się z kolejnych udanych zawodów w Olsztynie.

00:00 / 00:00

Dziś w finale startowała Paulina Krawczyk z AZS-u UWM Olsztyn. Zajęła 7. miejsce w wyścigu na 200 metrów stylem klasycznym. Ostatni w finale B był inny reprezentant olsztyńskiego AZS-u – Piotr Sadłowski w rywalizacji na 100 metrów stylem dowolnym.

Pierwsze wyścigi jutro (19.05) o godz. 9. Między innymi serie na 800 metrów mężczyzn, w których będzie sporo warmińsko-mazurskich akcentów. Oprócz tego eliminacje i finały na 50 metrów stylem klasycznym, 100 metrów grzbietowym, 200 metrów zmiennym oraz sztafety 4 x 100 metrów.

Autor: P.Świniarski
Redakcja: Ł.Węglewski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w pływanie
Pływacy z całego kraju walczą w Olsztynie o medale Mistrzostw Polski. Oglądaj relacje LIVE

Do niedzieli olsztyńska Aquasfera będzie areną zmagań pływaków z całego kraju. Dziś (15 maja) rozpoczynają się Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców. To najważniejsza impreza krajowa...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV