Dawid Kubacki zajął szóste miejsce, Kamil Stoch – 11, a Jakub Wolny – 12.
Kobayashi triumfował w sumie w 13. konkursach w sezonie. Już wcześniej zapewnił sobie zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, był najlepszy w Turnieju Czterech Skoczni, a także cyklu Raw Air. W niedzielę zdobył jeszcze jedno trofeum – małą Kryształową Kulę w lotach, wyprzedzając Eisenbichlera.
W klasyfikacji generalnej PŚ Kobayashi wyprzedził Austriaka Stefana Krafta oraz trzech Polaków – Stocha, Żyłę i Kubackiego. Polacy, triumfatorzy sobotniego konkursu drużynowego, zdobyli Puchar Narodów.
Autor: PAP
Redakcja: A. Podbielska












![Boże Ciało w Olsztynie. Ulicami miasta przeszły procesje [zdjęcia] Boże Ciało w Olsztynie. Ulicami miasta przeszły procesje [zdjęcia]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2FBoze-Cialo-3.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)














