Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 22 °C pogoda dziś
JUTRO: 24 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Piłkarskie derby regionu. Słuchaj relacji w Radiu Olsztyn

Fot. Łukasz Kozłowski

Na ten pojedynek czekają piłkarscy kibice na Warmii i Mazurach. Stomil Olsztyn zagra dziś na wyjeździe w derbach regionu z Olimpią Elbląg. Początek spotkania o godzinie 18.15. Relacje w Radiu Olsztyn.

W Elblągu spotkają się dwie najsłabiej punktujące drużyny wiosną w II lidze. Oba kluby walczą także o utrzymanie w lidze. Stomil Olsztyn z 29 punktami zajmuje 17. miejsce w tabeli. Elbląska Olimpia uzbierała ich 34 i znajduje się tuż nad strefą spadkową.

W Olsztynie, jeszcze przed sezonem, działacze zapowiadali walkę o awans do I ligi. W najczarniejszych snach nie przypuszczano, że klub pod koniec kwietnia będzie znajdował się w strefie spadkowej. W Elblągu także mówiło się, że zespół jest gotowy na walkę o najwyższe cele, czyli awans na zaplecze ekstraklasy, jednak boisko boleśnie zweryfikowało piłkarskie marzenia.

Dzisiejszy mecz jest zatem niezmiernie ważny dla obu zespołów, a ostateczny wynik może mieć wpływ na spadek lub utrzymanie w lidze.

Początek spotkania i relacje w Radiu Olsztyn od godziny 18.15.

Tabela II ligi. Flashscore.pl

Autor: Ł. Sadlak

 

Więcej w piłka nożna, Stomil Olsztyn, Olimpia Elbląg
Lider wygrywa w forBET IV Lidze. Concordia blisko kolejnej wygranej

Wygraną rezerw Stomilu Olsztyn z Olimpią Olsztynek oraz porażką Mrągowi Mrągowo z Polonią Lidzabark Warmiński zakończyły się najciekawsze mecze weekendowe w forBET IV Lidze. Interesująco było...

Zamknij
RadioOlsztynTV