Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 4 °C pogoda dziś
JUTRO: 4 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Pijani nastolatkowie na przystanku autobusowym w Piszu. Z jednym z nich nie było kontaktu

Fot. fotolia.com

Dzięki reakcji przechodniów udało się uniknąć tragedii w Piszu. Policja otrzymała zgłoszenie o nietrzeźwych nastolatkach na przystanku autobusowym.

– Wezwani na miejsce funkcjonariusze zastali tam dwóch chłopców w wieku 14 lat – powiedziała Radiu Olsztyn nadkom. Anna Szypczyńska z piskiej policji.

Jeden z nich był pod znacznym wpływem alkoholu, ale siedział i można było z nim rozmawiać. Drugi leżał w stanie upojenia alkoholowego. Nie było z nim żadnego kontaktu. Niezbędna była pomoc medyczna. Chłopiec nie wymagał jednak hospitalizacji. Funkcjonariusze ustalili, że obaj mają po 14 lat. Jeden mieszka w Piszu, drugi w pobliskiej miejscowości.

00:00 / 00:00

Powiadomieni o zaistniałej sytuacji rodzice nastolatków, zabrali synów do domu. Policjanci skierują wniosek do sądu rodzinnego i nieletnich. Będą też wyjaśniali, skąd chłopcy mieli alkohol.

Autor: K. Kantor
Redakcja: M. Rutynowski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, alkohol, Pisz, nastolatek, pijani, nastolatkowie
Organizacja ruchu przy cmentarzach w miastach regionu. Sprawdź, co się zmieni

Od kilku dni policjanci w całym kraju obserwują wzmożony ruch na ulicach w okolicach cmentarzy oraz na drogach pomiędzy miastami. Wszystko za sprawą wielu chętnych, którzy...

Zamknij
RadioOlsztynTV