Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 10 °C pogoda jutro
Logowanie
 
Logo Eko Lider EKO LIDER - KONKURS DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH. PULA NAGRÓD - 9 000 ZŁ

Pijani do nieprzytomności 14-latka i 17-latek trafili do elbląskich szpitali


Sąd rodzinny i nieletnich zdecyduje o dalszym losie 14-latki z Elbląga, którą policjanci znaleźli leżącą na ziemi w stanie skrajnego upojenia alkoholowego. W podobnym stanie do szpitala elbląskiego szpitala trafił 17-latek.

Najpierw funkcjonariusze interweniowali przy ulicy Wapiennej. Tam znaleźli kompletnie pijaną 14-latkę, która leżała na trawniku i nie mogła się podnieść o własnych siłach. Policjanci wezwali pogotowie ratunkowe, które przewiozło dziewczynę do szpitala.

W tym samym czasie inny patrol interweniował w elbląskim szpitalu zaraz po sygnale od lekarza, który przyjął na oddział pijanego 17-latka. Chłopak został zabrany przez pogotowie z podelbląskiego Suchacza. Według relacji świadków był agresywny, biegał po ulicy aż do utraty przytomności.

Teraz policjanci ustalają skąd nastolatkowie mieli alkohol i w jakich okolicznościach go wypili. Za rozpijanie nieletnich grozi do 2 lat więzienia.
Autor: P.Karpiszen
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Elbląg, alkohol
Bez ubezpieczenia i uprawnień, za to z promilami. Pijany mężczyzna jechał traktorem

Brakiem wyobraźni i skrajną nieodpowiedzialnością wykazał się 42-latek jeżdżący ciągnikiem po pijanemu. Kierowcę zatrzymali właściciele posesji, na którą wjechał mężczyzna. Jak się okazało, miał blisko 3,5...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV