Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 25 °C pogoda dziś
JUTRO: 24 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Pierwsze zdjęcia z „Watahy 3”. Borys Szyc w obsadzie

Wataha 3 HBO Europe. Fot. Materiały producenta

Trwają zdjęcia do trzeciego sezonu serialu HBO Wataha, który reżyserują Olga Chajdas i Kasia Adamik. Do obsady dołączyli Borys Szyc i rosyjska aktorka Evgenia Akhremenko. Zdjęcia potrwają do czerwca.

Na planie trzeciego sezonu Watahy pracują Leszek Lichota, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Dagmara Bąk, Maciej Mikołajczyk, Jacek Lenartowicz, Jarosław Boberek, Mariusz Saniternik, Andrzej Konopka i Piotr Żurawski. Niedawno dołączyli do nich Borys Szyc i rosyjska aktorka Evgenia Akhremnko (Viktor, General Commander).

Borys Szyc zagra Kuczera, wysoko postawionego pułkownika, który reprezentuje dowództwo Straży Granicznej w Przemyślu i z jego zdaniem muszą liczyć zarówno Rebrow (Leszek Lichota), jak i Markowski (Andrzej Zieliński). Evgenia Akhremenko pojawi się w roli Barkovej, nowej szefowej ukraińskiej mafii, jest zdecydowana, myśli szybko i wie, że aby pokonać mężczyzn w ich własnym świecie musi być zawsze o krok do przodu.

Za scenariusz trzeciego sezonu Watahy odpowiadają Piotr Szymanek (head writer), Katarzyna Tybinka oraz Marta Szymanek. Serial reżyserują Olga Chajdas i Kasia Adamik. Autorami zdjęć do serialu są Tomasz Augustynek i Tomasz Naumiuk.

Ł.A/HBO

Wataha 3 HBO Europe. Fot. Materiały producenta

Wataha 3 HBO Europe. Fot. Materiały producenta

Wataha 3 HBO Europe. Fot. Materiały producenta

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wataha, Borys Szyc
„To nie był nasz dzień”. Wataha pokonała futbolistów amerykańskich z Olsztyna

Futboliści amerykańscy Wenglorz AZS UWM Olsztyn Lakers przegrali pierwszy mecz w sezonie zasadniczym. Podopieczni Gray'a Levy'ego ulegli w Zielonej Górze zespołowi Wataha 14:30. Lepiej spotkanie zaczęli...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV