Pierwsze emocje w 1. lidze. Morąg górą w derbach z Olsztynem

Pierwsze derby regionu w sezonie 1-ligowym padły łupem Jedynki KODO Morąg. Szczypiorniak Olsztyn przegrał w Hali Urania 22:31 z zespołem z Morąga.
W pewnym momencie doszło do rozprężenia w naszym zespole, co odbiło się na wyniku
– przyznał trener gospodarzy, Konstanty Targoński.
Do przerwy Jedynka prowadziła 16:13, a kapitan drużyny, Piotr Deptuła, podkreślił, że rozmowa motywacyjna w szatni pomogła zawodnikom odzyskać koncentrację.
– Kluczem była współpraca i skuteczność w drugiej połowie – dodał rozgrywający Szczypiorniaka Mateusz Liszewski.
Posłuchaj wypowiedzi
Autor: P. Świniarski
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy






















![Śpiewajmy Poezję 2026. Znamy laureatów [ZDJĘCIA] Śpiewajmy Poezję 2026. Znamy laureatów [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2FSpotkania-zamkowe-sobota-2-e1781983914383.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)



