Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 26 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Paweł Szymański na Muzycznej Scenie Radia Olsztyn

Fot. G. Kasjaniuk

W audycji Muzyczna Scena Radia Olsztyn zapraszamy na koncert Pawła Szymańskiego. To znakomity tekściarz, wokalista i muzyk grający na gitarze akustycznej i rezofonicznej oraz na harmonijce ustnej.

Występował na wielu imprezach i festiwalach bluesowych, wykonując repertuar złożony ze standardów gatunku. Pisze i nagrywa swoje piosenki, które są oryginalne i jednocześnie głęboko osadzone w tradycji starego bluesa. Niebanalna oprawa muzyczna naturalnie koresponduje z tekstami utworów, tworząc nastrój bluesowego spokoju, refleksji i autentyzmu.

Paweł Szymański na dzisiejszy koncert przygotował zestaw pogodnych i mądrych piosenek, których dobrze się słucha. Obecnie promuje swoją najnowszą, jeszcze ciepłą płytę „Męski świat”, która ukazała się w styczniu tego roku.

Realizacja koncertu Radek Hrynek, miejsce PRO Studio Radia Olsztyn. Gospodarzem i autorem audycji jest Grzegorz Kasjaniuk. Muzyczna Scena Radia Olsztyn startuje dziś o godzinie 21.10.

Fot. G. Kasjaniuk

Fot. G. Kasjaniuk

Autor: G. Kasjaniuk
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w koncert, muzyk, Muzyczna Scena Radia Olsztyn
Czy podczas koncertu nawoływano do zabicia burmistrza? Sprawę wyjaśni prokuratura

Burmistrz Dobrego Miasta złożył zawiadomienie do Prokuratury Rejonowej w Olsztynie o podejrzeniu nawoływania do zabicia go, w trakcie lokalnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zdaniem burmistrza...

Zamknij
RadioOlsztynTV