Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 28 °C pogoda dziś
JUTRO: 27 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Osiem osób zostało rannych. Na drogach regionu doszło do dwóch wypadków

Fot. Twitter KWP Olsztyn

Osiem osób zostało poszkodowanych w dwóch wypadkach na drogach krajowych nr 53 i 15. Warunki do jazdy są trudne –  jest ślisko i wciąż pada śnieg.

Trzy osoby zostały ranne w wypadku na krajowej 15. W miejscowości Rożental w powiecie iławskim zderzyły się ze sobą 2 osobowe auta. Droga jest całkowicie zablokowana, a co gorsza nie ma żadnego objazdu. Jak informują służby drogowe utrudnienia mogą potrwać do dwóch godzin.

Natomiast pięć osób zostało rannych w wypadku na drodze krajowej 53 Szczytno – Rozogi. W zdarzeniu uczestniczyły dwa samochody – poinformowała oficer prasowy szczycieńskiej policji asp. sztabowy Anna Wależak.

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu Świętajno-Rozogi-Jarominy-Szczytno. W wypadku ucierpiało 5 osób, które zostały przetransportowane do szpitala. (…) W wypadku brały udział dwa samochody marki renault i subaru. Prawdopodobnie jeden z tych pojazdów nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu.

00:00 / 00:00

Przez kilka godzin w miejscu wypadku był zablokowany jeden pas jezdni.

 

Fot. Twitter KWP Olsztyn

Fot. Twitter KWP Olsztyn

Autor: K. Kantor/ L. Tekielski
Redakcja: A. Podbielska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w ranni, zderzenie, Rożental
Na drogach regionu doszło do kilku wypadków. Synoptycy zapowiadają pogorszenie się warunków atmosferycznych

Pogarszają się warunki jazdy w warmińsko-mazurskiem. Prawie w całym województwie pada słaby śnieg. Mocniej sypie na zachodzie regionu. Nawet na drogach krajowych leży błoto pośniegowe -...

Zamknij
RadioOlsztynTV