Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 12 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Na drogach regionu doszło do kilku wypadków. Synoptycy zapowiadają pogorszenie się warunków atmosferycznych

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. BSC

Pogarszają się warunki jazdy w warmińsko-mazurskiem. Prawie w całym województwie pada słaby śnieg. Mocniej sypie na zachodzie regionu.

Nawet na drogach krajowych leży błoto pośniegowe – głównie w okolicach Mrągowa, Pisza, Giżycka i Ełku. Tam pracują 62 jednostki sprzętu zimowego utrzymania. Ślisko jest na trasach wojewódzkich, na które wyjechało 40 pługów i piaskarek.

Około godz. 18.00 na Alei Warszawskiej w Olsztynie zderzyły się dwa samochody. Podobnie było godzinę wcześniej na ul. Obrońców Tobruku na skrzyżowaniu z ul. Iwaszkiewicza. Nikomu nic się nie stało.

Wcześniej w miejscowości Bramka na drodze wojewódzkiej Olsztyn-Morąg w zderzeniu dwóch samochodów ranne zostały dwie osoby, a na „krajowej 16” na trasie Ostróda-Olsztyn, na skrzyżowaniu z drogą do miejscowości Lubajny zderzyły się cztery auta. Z kolei w Ługwałdzie na „krajowej 51” na trasie Olsztyn-Dobre Miasto samochód osobowy zderzył się z busem. W tym wypadku poszkodowana została jedna osoba.

Synoptycy zapowiadają dalsze opady śniegu. Policjanci apelują o ostrożną jazdę.

Autor: K. Kantor
Redakcja: A. Podbielska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadek, droga
Trzech mężczyzn zginęło w wypadku na drodze krajowej 51. W wyniku zderzenia ucierpiało 11 dzieci

Trzy osoby zginęły w wypadku, który w południe wydarzył się na drodze krajowej nr 51 Olsztyn-Dobre Miasto. W Kabikiejmach zderzyło się 5 pojazdów - autobus przewożący...

Zamknij
RadioOlsztynTV