Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 21 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Olsztyńska estrada piórem Andrzeja Brzozowskiego. Promocja książki odbyła się w Mrągowie

Andrzeja Zbigniew Brzozowski. Fot. Wojciech Chromy

Twarze Olsztyńskiej Estrady – to nowa pozycja wydawnicza autorstwa Andrzeja Zbigniewa Brzozowskiego, olsztyńskiego dziennikarza, satyryka, kabareciarza i także artysty estradowego.

– Jest to szeroko rozumiana galeria olsztyńskich twórców, artystów, piosenkarzy, muzyków – podkreśla autor Andrzej Brzozowski.

Nie ograniczałem się tylko do strony muzycznej olsztyńskiej sceny estradowej. Jest to cykl moich wywiadów z ostatnich dwóch lat, które były prezentowane w ,,Nowym Życiu Olsztyna”. 

00:00 / 00:00

Książka Twarze Olsztyńskiej Estrady jest ilustrowana rysunkami Zbigniewa Piszczako. Jej promocja odbyła się w Mrągowskim Centrum Kultury. Towarzyszył jej występ autora w towarzystwie olsztyńskich muzyków zatytułowany „Piosenki z kapelusza 20-lecia międzywojennego”.

Książkę wydał Warmińsko-Mazurski Oddział Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. Patronem wydarzenia było Radio Olsztyn.

Fot. Wojciech Chromy

Twarze Olsztyńskiej Estrady – to nowa pozycja wydawnicza autorstwa Andrzeja Zbigniewa Brzozowskiego. Fot. Wojciech Chromy

Autor: W.Chromy
Redakcja: Ł.Węglewski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w książka, kabaret
„Olsztyńska scena muzyczna: zespoły i soliści”. Już jest książka dziennikarki Radia Olsztyn Moniki Szczygło

Właśnie ukazała się książka pt. „Olsztyńska scena muzyczna: zespoły i soliści” autorstwa znanej z Radia Olsztyn dziennikarki Moniki Szczygło. Jest to zbiór 37 premierowych wywiadów z...

Zamknij
RadioOlsztynTV