Olimpia Elbląg remisuje z Widzewem Łódź

Piłkarze Olimpii Elbląg zremisowali 1:1 z Widzewem Łódź.

Gola dla Olimpii strzelił Jakub Bojas (73 minuta), z kolei dla gości trafił Rafał Wolsztyński (83 minuta). Po wygranej 2:0 z Górnikiem Łęczna, podopieczni Adama Noconia po raz kolejny zdobyli punkty z przeciwnikiem z górnej części tabeli. Olimpia nadal znajduje się w strefie spadkowej (17 miejsce, 27 punktów), jednak do 14 miejsca, które gwarantuje utrzymanie traci zaledwie jedno „oczko”. Z kolei Widzew jest wiceliderem II ligi, warto jednak zauważyć, że łodzianie w sześciu ostatnich spotkaniach zanotowali sześć remisów.

Kolejny mecz elblążanie rozegrają na wyjeździe z Rozwojem Katowice.

Więcej w Olimpia Elbląg
„To będzie bardzo trudny mecz”. Dziś starcie Olimpii Elbląg z Widzewem Łódź

Dla kibiców z Elbląga środowy pojedynek z Widzewem to mecz sezonu. Na Agrykola 8 przyjedzie czterokrotny mistrz Polski, który jest jednym z głównych kandydatów do awansu na...