Niespodziewana porażka Startu Elbląg. Zadecydowała słaba pierwsza połowa

Czwarta porażka z rzędu i piąty mecz bez zwycięstwa szczypiornistek Startu Elbląg. Podopieczne Andrzeja Niewrzawy tym razem sensacyjnie uległy u siebie Eurobudowi JKS Jarosław 21:26 (6:13).

Zadecydowała fatalna pierwsza połowa i brak skuteczności, który był efektem skutecznego pressingu przyjezdnych. Pięć bramek dla gości w tym pojedynku rzuciła Sylwia Matuszczyk, która była bardzo szczęśliwa – było nie było, jej zespół wygrał pierwszy raz w tym sezonie Superligi.

00:00 / 00:00

Najwięcej bramek dla Startu w tym spotkaniu – osiem – rzuciła Joanna Waga.

Spotkanie komentuje szkoleniowiec gospodyń Andrzej Niewrzawa.

W tabeli Start pozostał na szóstym miejscu. Eurobud, także niezmiennie, jest na siódmym, przedostatnim miejscu. Prowadzi MKS Perła Lublin.

Autor: M. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio/B.Świerkowska-Chromy

Więcej w Start Elbląg
Trzeci wyjazdowy mecz z rzędu i… trzecia porażka szczypiornistek Startu

Szczypiornistki z Elbląga tym razem uległy w Kobierzycach brązowym medalistkom z poprzedniego sezonu - zespołowi KPR 25:32. Do przerwy elblążanki przegrywały 10:17. - To właśnie pierwsza...