Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 30 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Netflix pokazał zwiastun ostatnich dwóch odcinków „Stranger Things 4”

Odcinek ósmy czwartego sezonu „Stranger Things” trwa 85 minut, a dziewiąty aż 140 minut!

Od bitwy o Starcourt, która przyniosła miasteczku Hawkins terror i zniszczenie, minęło sześć miesięcy. Zmagając się z jej skutkami, nasza grupa przyjaciół po raz pierwszy zostaje rozdzielona, a stawianie czoła zawiłościom licealnego życia wcale nie ułatwia im sprawy.

W tym trudnym dla nich okresie pojawia się nowe przerażające zagrożenie nie z tego świata. Jeśli rozwiążą jego makabryczną tajemnicę, być może uda im się w końcu położyć kres horrorom Drugiej Strony.

Ostatnie dwa odcinki 4 sezonu będą trwały tyle czasu, ile oddzielne filmy. Odcinek ósmy czwartego sezonu „Stranger Things” trwa 85 minut, a dziewiąty aż 140 minut. Serial braci Dufferów pozostaje niezmiennie w czołówce oglądanych seriali na Netflixie. Serwis ma w planach jeszcze jeden sezon serialu, który w 2016 roku stał się z miejsca dziełem kultowym.

O fenomenie najnowszego sezonu opowiadali przy premierze 4 sezonu autorzy audycji Do Zobaczenia. Zachęcamy do słuchania.

Lata 80. i angielska wieś. Posłuchaj audycji Do Zobaczenia

Autor: Ł. Adamski
Redakcja: A. Niebojewska

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Krzysztof Jurgiel: wejście Ukrainy do Unii Europejskiej to wyzwanie, ale warto je podjąć

- Państwa Unii powinny zgodzić się na przyznanie Ukrainie statusu kandydata do wspólnoty – stwierdził w Porannych Pytaniach Radia Olsztyn eurodeputowany Prawa i Sprawiedliwości Krzysztof Jurgiel....

Zamknij
RadioOlsztynTV