Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 30 °C pogoda dziś
JUTRO: 29 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Nerwowe manewry za kierownicą naprowadziły policjantów na trop narkotyków

Fot. KMP Olsztyn

Policjanci zatrzymali 40-latka, który posiadał przy sobie znaczne ilości narkotyków. Do zatrzymania doszło na terenie Biskupca w trakcie kontroli drogowej.

Kierowcę zdradził stres – relacjonuje Andrzej Jurkun z olsztyńskiej policji.

Policjanci postanowili zatrzymać pojazd do kontroli drogowej i sprawdzić, co jest tego przyczyną. W kontrolowanym aucie było trzech mężczyzn, którzy byli wyraźnie zdenerwowani widokiem  funkcjonariuszy. Policjanci z Biskupca widząc nerwowe zachowanie kierowcy oraz pasażerów, rozpoczęli przeszukanie. 40-letni pasażer wysiadł z auta i zaczął uciekać. Został zatrzymany. Okazało się, że powodem dla którego za wszelką cenę chciał uniknąć konfrontacji z policją, była zawartość jego saszetki – znajdował się w niej woreczek z białym proszkiem.

00:00 / 00:00

Okazało się, że w foliowym woreczku było ponad 320 gramów amfetaminy. 40-to latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: J. Golon
Redakcja: A. Niebojewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Biskupiec, policja, narkotyki
Gdy zobaczył funkcjonariuszy, schował się z narkotykami pod podłogę

Funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego i Morskiego Oddziału Straży Granicznej oraz policjanci z Iławy, zabezpieczyli narkotyki o czarnorynkowej wartości prawie 400 tys. zł. Zatrzymano dwóch mężczyzn: z powiatu...

Zamknij
RadioOlsztynTV