Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Najlepiej atakujący PlusLigi dołącza do Indykpolu AZS Olsztyn!

Występujący w siatkarskiej Pluslidze Indykpol AZS Olsztyn potwierdził kolejny transfer przed nowym sezonem rozgrywek. Do zespołu ze stolicy Warmii i Mazur dołączył atakujący Karol Butryn.

Wielkie nadzieje z tym zawodnikiem wiąże prezes olsztyńskiego klubu Tomasz Jankowski:

Bardzo się cieszę, że pozyskaliśmy na kolejne dwa lata zawodnika, który wygrał ranking na najlepszego punktującego i atakującego w rozgrywkach Plusligi. Jest to na pewno bardzo duże wzmocnienie naszej drużyny. Mam nadzieję, że Karol będzie się czuł świetnie na Warmii i Mazurach i potwierdzi, że jest jednym z najlepszych atakujących w Pluslidze.

00:00 / 00:00

Dlaczego Karol Butryn zdecydował się na przenosiny z Asseco Resovii Rzeszów do Indykpolu?

Fajna chwila, nowe wyzwanie przede mną. Mam nadzieję, że podołam temu wyzwaniu i będziemy się cieszyć grą w siatkówkę razem z całą drużyną i miastem. Szykuje się ciekawy sezon, ciekawa drużyna, możemy zamieszać w czołówce ligi. Mam nadzieję, że to się stanie i będziemy razem przeżywać fajne chwile

– mówi Karol Butryn.

00:00 / 00:00

Oprócz Karola Butryna szeregi Indykpolu AZS Olsztyn zasilili: Jan Firlej, Jan Król, Amerykanie: Taylor Averill i Torey DeFalco, Irańczyk – Meisam Salehi oraz włoski trener Marco Bonitta.

Autor: P. Świniarski
Redakcja: M. Rutynowski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w siatkówka, Indykpol AZS Olsztyn, zawodnik, atakujący
Jan Król nowym atakującym Indykpolu AZS Olsztyn

Siatkarzem Akademików został atakujący - Jan Król. W ostatnim sezonie grał w warszawskiej Vervie, teraz podpisał dwuletni kontrakt w stolicy Warmii i Mazur. Jak mówi bardzo...

Zamknij
RadioOlsztynTV