Na życzenie pasażerów zmieni się rozkład jazdy
Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu wprowadził zmiany w kursowaniu linii tramwajowej nr 3 i autobusowej nr 24. To kolejna korekta na życzenie pasażerów, głównie mieszkańców podmiejskiej dzielnicy Próchnik.
Zdaniem radnego Rafała Traksa z Klubu Radnych PiS, elblążanie wciąż narzekają na wprowadzone rok temu zmiany. Jak mówi – pasażerów jest mniej i nie wynika to z pandemii, a ze źle przygotowanej siatki połączeń.
Radny Krzysztof Konert z Komitetu Wyborczego Witolda Wróblewskiego podkreśla, że zmiany były konieczne, a plusem jest nowoczesny tabor autobusowy i wciąż jedne z najniższych opłat w kraju. A na system komunikacji wpływ mają wysokie koszty jej utrzymania.
ZKM podkreśla, że każde uwagi mieszkańców są rozpatrywane i wprowadzane, jeśli jest to możliwe.
Szczegóły zmian na stronie >>> Zarządu Komunikacji Miejskiej w Elblągu.
Autor: M. Stankiewicz
Redakcja: A. Niebojewska











![Zakończyła się jubileuszowa 35. edycja Energa Susz Triathlon [WYNIKI] Zakończyła się jubileuszowa 35. edycja Energa Susz Triathlon [WYNIKI]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F20260628_131644.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)










