Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 12 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Na Warmii i Mazurach odnotowano 4 nowe zakażenia koronawirusem

190 osób zakażonych koronawirusem w kraju – to najnowsze dane przekazane przez resort zdrowia. W ciągu ostatniej doby z powodu Sars Cov-2 zmarło 48 osób. W Warmińsko- Mazurskiem  mamy dziś 4 przypadki zakażeń i 2 zgony.

Nowe przypadki dotyczą osób z województw: mazowieckiego (27), lubelskiego (25), małopolskiego (22), dolnośląskiego (17), śląskiego (16), wielkopolskiego (15), kujawsko-pomorskiego (14), opolskiego (12), łódzkiego (11), podkarpackiego (7), zachodniopomorskiego (6), świętokrzyskiego (4), warmińsko-mazurskiego (4), pomorskiego (3), lubuskiego (1), podlaskiego (1).

Nowe zakażenia w naszym regionie odnotowano w powiatach iławskim, ełckim, szczycieńskim i w Elblągu. Zmarły 2 osoby – w powiecie ełckim i iławskim.

Łącznie od marca ub.r., gdy wykryto w Polsce pierwsze zakażenie SARS-CoV-2 potwierdzono 2 878 466 przypadków. Zmarły 74 782 osoby z COVID-19.

Autor: Klaudia Torchała (PAP)
Redakcja: A. Niebojewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w koronawirus, zakażenia
Urząd Miejski w Gołdapi wznawia bezpośrednią obsługę mieszkańców

Od dzisiaj Urząd Miejski w Gołdapi wznawia bezpośrednią obsługę mieszkańców. To ostatni samorząd we wschodniej części województwa, który zdecydował się otworzyć drzwi interesantom. Z niewielkimi przerwami...

Zamknij
RadioOlsztynTV