Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 30 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Leszek Cimoch

6d28dac.jpeg

W Polskim Radiu Olsztyn od 1985 roku. Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Wybrał radio, żeby nie było go widać, tylko słychać. Zna się na wszystkim, czyli na niczym.
Prawdziwa ryba, nie tylko zodiakalna. Jednak wyłącznie słonowodna i ciepłolubna. Gdyby nie trzeba było ciągle pracować ku chwale publicznego radia, nurkowałby przy kolorowej rafie w morzach i oceanach świata. Za darmo.

E-mail: l.cimoch@radioolsztyn.pl

 

Prowadzi audycje

Summa Summarum

Najważniejsze informacje z Warmii i Mazur, z Polski i ze świata. Nie mieliście czasu śledzić, co wydarzyło się w polityce, gospodarce, sporcie i kulturze? To wszystko u nas w pigułce. O 19.15 zapraszamy na wieczorne podsumowanie wydarzeń minionego dnia. Dzięki nam nic Was nie ominie! Zapraszają Leszek Cimoch, Wojciech Chromy i Beata Gajlewska.

 

Debata Publicystyczna

Palące problemy, a także aktualne wydarzenia z kraju i ze świata widziane oczami ludzi z Warmii i Mazur. Co tydzień, we wtorek o 17.15, zapraszamy na Debatę Polskiego Radia Olsztyn. Głos zabierają eksperci, politycy i samorządowcy. Przekonajcie się, kto ma coś do powiedzenia...

 

Samorząd bliżej nas

W każdy wtorek o godzinie 21.05 Radio Olsztyn zaprasza do wysłuchania magazynu samorządowego. Prezentujemy w nim najważniejsze wydarzenia z regionu i Olsztyna oraz w skrócie najciekawsze doniesienia z kraju. W tym roku odbedą sie wybory samorządowe, a dodatkowo pierwszego stycznia 2019 roku będziemy świętować dwudziestolecie powołania samorządu terytorialnego w Polsce w jego obecnym kształcie. Wówczas powstały województwa samorządowe i powiaty. Chcemy być blisko wszystkich kluczowych problemów samorządowców w województwie warmińsko-mazurskim. Bądźcie o tej porze z Radiem Olsztyn!

Po Pierwsze Gospodarka

W środy o godzinie 17.15 w programie Radia Olsztyn proponujemy naszym słuchaczom rozmowę gospodarczą, w której prezentujemy przedsiębiorstwa, firmy i branże Warmii i Mazur. Wychodzimy z założenia, że to gospodarka, a nie polityka jest warta większej uwagi. Chcemy pokazywać, wspierać i promować regionalny biznes.

Najlepsza Pora Dnia

Zawsze jest dobry czas, żeby słuchać Radia Olsztyn. Towarzyszymy Wam również w "godzinach szczytu". Od 15.00 do 19.00 zapraszamy na Najlepszą Porę Dnia! Rozmawiamy... właściwie o wszystkim. W studiu gościmy ekspertów, a nasi reporterzy przygotowują podsumowanie dnia. Chcesz wiedzieć, co dzieje się na Warmii i Mazurach? Posłuchać rozmów z ciekawymi ludźmi? Szukaj nas w swoim podręcznym radioodbiorniku. Wtedy przymusowy postój w korkach stanie się przyjemnością!

Między Wschodem a Zachodem

Magazyn publicystyczny poświęcony wydarzeniom w Obwodzie Kaliningradzkim oraz tematyce europejskiej w odniesieniu do regionu. Leszek Cimoch zaprasza w każdy wtorek po godzinie 17.15.

Nauka dla wszystkich

Chcesz wiedzieć co ciekawego dzieje się w świecie nauki? W każdy czwartek o 13.10 w audycji prezentujemy przegląd interesujących badań naukowych prowadzonych w Olsztynie i rozmowy z naukowcami, m.in. z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, Oddziału PAN w Olsztynie, Instytutu Rybactwa Śródlądowego. 
Zaprasza Leszek Cimoch. 

RadioOlsztynTV