Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 23 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Dorota Grzymska

636f024f.jpeg

Gotuje, a potem odchudza. Siebie i innych. Interesują ją tematy społeczne. Szczególnie wyczulona jest na ludzką krzywdę. Dlatego chętnie podejmuje się nawet beznadziejnych spraw, a największą nagrodą jest skuteczna interwencja. Dzięki pracy w radiu przekonała się, że mikrofon to zaczarowana różdżka, która otwiera wiele zatrzaśniętych drzwi i serc. Ceni sobie obiektywizm i zawsze z uwagą słucha obu stron.
Lubi wiedzieć wszystko, dlatego na okrągło czyta, ogląda i słucha wiadomości. Sama je też kreuje. Stara się być z mikrofonem wszędzie tam, gdzie coś się dzieje. Nazywa się Grzymska…  reporter Grzymska

E-mail: d.grzymska@radioolsztyn.pl

 

Prowadzi audycje

Fitradio, czyli Dorota Was odchudzi

Jesteście łasuchami i typowymi kanapowcami? Z tego powodu przybywa Wam „kochanego ciałka”? Chcecie to zmienić? Nastawiajcie swoje radioodbiorniki na 103,2 FM w każdą sobotę o 11.30! Dorota Grzymska prowadzi weekendową rozgrzewkę i pomaga zadbać o zgrabną sylwetkę przez cały tydzień. Wszystko sprawdza na własnej skórze… Bądźcie fit z „Fitradiem”.

 

Jedzenie pod Lupą

Czy wiesz, że istnieje piąty smak? Oprócz słodkiego, słonego, gorzkiego i kwaśnego japońscy naukowcy opracowali smak zwany „umami” (nie mylić z powiedzeniem: "smakuje jak u mamy"). Chodzi o glutaminian sodu, który uzależnia jak narkotyk. Dlatego tak bardzo smakują nam fastfoody, od których tyjemy. Jak się ustrzec przed takimi pułapkami? Na co zwracać uwagę robiąc codzienne zakupy? Dowiesz się tego z sobotniej audycji Doroty Grzymskiej „Jedzenie pod lupą” w sobotę po godzinie 10:05.

/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV