W cyfrowym świecie
Kategoria: Edukacja
Żyjemy w cyfrowym świecie i każdy z nas, niezależnie od tego ile ma lat, styka się z technologiami cyfrowymi. Obecnie ta sfera jest jedną z najszybciej rozwijających się dziedzin, zatem będzie odgrywała jeszcze większą rolę w przyszłości, bo — jak mówił — pytany o przyszłość Stanisław Lem: „będzie tak samo, tylko bardziej”.
Autorzy
|
Aleksandra Skrago
|
Ostatnie wpisy

















![VIII Olsztyński Bieg Niepodległości [ZDJĘCIA] VIII Olsztyński Bieg Niepodległości [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F9999%2F11%2FIMG_3773-scaled.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)






![Harcerze i mieszkańcy Olsztyna uczcili Święto Niepodległości [ZDJĘCIA] Harcerze i mieszkańcy Olsztyna uczcili Święto Niepodległości [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2025%2F11%2FIMG_3831.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)