Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 2 °C pogoda dziś
JUTRO: 3 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Mistrzyni świata z darami dla dzieci z oddziału onkologicznego

Przedstawiciele Fundacji odwiedzili dziś najmniejszych pacjentów. Wśród nich była ambasadorka darczyńców – mistrzyni świata kategorii MMA Joanna Jędrzejczyk (stoi w środku), fot. R. Lesiński

Cztery specjalistyczne łóżka szpitalne przekazała dziś (19.08.) Fundacja Cancer Fighters oddziałowi onkologicznemu Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.

Przedstawiciele Fundacji odwiedzili dziś najmniejszych pacjentów. Wśród nich była ambasadorka darczyńców – mistrzyni świata kategorii MMA Joanna Jędrzejczyk, która bawiła się z najmłodszymi. Jak zaznaczyła mistrzyni – w na tym oddziale gości nie po raz pierwszy, i zawsze przychodzi tam z przyjemnością, bo dzieci potrzebują różnych rozrywek. Zabawa z Mistrzynią Świata to frajda dla najmłodszych, ale to także duże przeżycie dla rodziców, którzy towarzyszą chorym maluchom. Niektórzy są fanami Joanny i byli zdziwieni, że taka postać odwiedza ich dzieci.

Fundacja Cancer Fighters, przekazała dziś nie tylko rehabilitacyjne łóżka, ale także okazjonalną rzeźbę – drewnianą rękawicę bokserską na ringu – symbolizująca sporty walki, które są pasją Fundatorów. Pamiątka została specjalnie na tę okazję wyrzeźbiona przez Łukasza Stamula.

Fundacja Cancer Fighters, przekazała także okazjonalną rzeźbę – drewnianą rękawicę bokserską na ringu, fot. R. Lesiński

Mistrzyni świata kategorii MMA Joanna Jędrzejczyk bawiła się z najmłodszymi. Fot. R. Lesiński

Mistrzyni świata kategorii MMA Joanna Jędrzejczyk bawiła się z najmłodszymi. Fot. R. Lesiński

 

 

(rles/as)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w onkologia, Joanna Jędrzejczyk
Wojownicy MMA dali medale wojownikom walczącym z rakiem

Mali pacjenci oddziału onkologicznego szpitala dziecięcego w Olsztynie nagrodzeni złotymi medalami za niezłomną walkę z chorobą. Małym wojownikom medale wręczyli olsztyńscy wojownicy MMA: Paweł Kiełek i...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV