Michał Mieszko Gogol debiutuje na ławce trenerskiej Indykpolu AZS-u Olsztyn. „Mamy pomysł na mecz z GKS-em Katowice”

Nowy trener AZSu – Michał Mieszko Gogol. Fot. Przemysław Getka

Po świątecznej przerwie siatkarze Indykpolu AZSu Olsztyn wracają do zmagań ligowych. Akademicy zmierzą się dziś o 20:30 w hali Urania z GKSem Katowice.

Będzie to także debiut w roli szkoleniowca AZSu Michała Mieszko Gogola, który przedstawił nam plan na pojedynek z Gieksą:

Mamy pomysł na to spotkanie. Chcemy także pilnować naszej gry. Nie mieliśmy dużo czasu, żeby potrenować, ale ideę gry mamy w głowach i będziemy starali się ją realizować. Przeciwnikiem jest drużyna, która bardzo mocno zagrywa, dobrze blokuje i ogólnie jest mocna na siatce.

00:00 / 00:00

W pierwszym spotkaniu w Katowicach, Indykpol AZS Olsztyn przegrał 1:3. – Takie wyniki zapadają w pamięci – mówi przyjmujący Indykpolu AZSu Olsztyn – Sergiej Kapelus:

Był to pierwszy mecz w sezonie i nie wpłynął on najlepiej na nas. Mam nadzieję, że tym razem zagramy lepiej, bo w poprzednim meczu przeciwko GKSowi zagraliśmy źle.

Mecz Indykpol AZS Olsztyn – GKS Katowice – dziś o 20:30 w Hali Urania. Relacje w Radiu Olsztyn.

Autor: P. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio

Więcej w GKS Katowice, Indykpol AZS Olsztyn
Kuzbass Kemerovo za silny dla Indykpolu AZSu Olsztyn. Akademicy przegrywają po wyrównanym meczu

Siatkarze Indykpolu AZSu Olsztyn przegrali na wyjeździe w pierwszym meczu 1/8 Pucharu CEV z rosyjskim Kuzbassem Kemerovo 2:3 (22:25, 14:25, 27:25, 25:23, 11:15). Pierwsze dwa sety...