Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 9 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Mecz Startu Elbląg przełożony

Fot. M. Gadomski

To miało być spotkanie sąsiadek z tabeli. Piłkarki ręczne Startu Elbląg, zajmujące siódme miejsce, przygotowywały się do meczu z szóstym zespołem Superligi, czyli Młynami Stoisław Koszalin.

Na nieco ponad dobę przed planowanym pierwszym gwizdkiem musiały jednak zmienić plany. Powodem była sytuacja covidowa w zespole rywalek – wyjaśnił trener Startu, Marcin Pilch:

Wpłynęła prośba ze strony klubu z Koszalina o przełożenie tego meczu ze względu na zachorowania zawodniczek. W duchu fair play przystaliśmy na tę prośbę. Zależy nam na tym, by spotkanie zostało rozegrane w optymalnym składzie – zarówno ze strony naszych rywalek, jak i naszego zespołu. Mecz odbędzie się w możliwie najszybszym terminie. Chcielibyśmy w weekend rozegrać sparing, ale klubu pierwszoligowe mają już swoje plany. Dziewczyny dostaną indywidualne zadania, a od poniedziałku będziemy przygotowywać się do kolejnego spotkania.

00:00 / 00:00

Redakcja: K. Ośko

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Start Elbląg
Punkty w meczu z wiceliderem? Przed szczypiornistkami Startu trudne zadanie

W ostatniej kolejce drugiej rundy Superligi szczypiornistek, Start Elbląg zagra w Lublinie z Perłą. Sytuacja podopiecznych Marcina Pilcha w tabeli jest trudna. Po zeszłotygodniowej przegranej z ostatnią...

Zamknij
RadioOlsztynTV