Małgorzata Adamowicz wiceprzewodniczącą Rady Miasta w Elblągu

Radna PO z Elbląga Małgorzata Adamowicz (pierwsza z prawej)
Małgorzata Adamowicz, radna klubu Koalicji Obywatelskiej została wiceprzewodniczącą elbląskiej Rady Miejskiej.
Zastąpiła swojego klubowego kolegę Michała Missana, który od lutego jest wiceprezydentem miasta. Małgorzata Adamowicz jest radną od 9 lat.
Elbląska Rada Miasta ma trzech zastępców przewodniczącego, po jednym z każdego klubu. Przedstawicielem PiS Jest Janusz Hajdukowski, a Komitetu Wyborców Witolda Wróblewskiego Marek Burhardt. Małgorzata Adamowicz radna Koalicji Obywatelskiej uzupełniła ten skład. W poprzedniej kadencji również pełniła tę funkcję.
Autor: M.Stankiewicz
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy





















![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)






