Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 19 °C pogoda dziś
JUTRO: 29 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Liga Mistrzów w Działdowie!

 

fot. ks-dekorglass.pl

 

Szykujcie się na emocje sportowe z najwyższej półki w Działdowie. Do niewielkiego miasteczka na południu województwa warmińsko – mazurskiego zawita w przyszłym sezonie… Liga Mistrzów w tenisie stołowym.

Dekorglass Działdowo – choć zajął „tylko” III miejsce w Lotto Superlidze zadebiutuje w elitarnych rozgrywkach, dzięki skompletowaniu składu z odpowiednio wysokim rankingiem został dopuszczony do rywalizacji. – W drużynie zostanie czołowy zawodnik na świecie, Wong Chun Ting (na zdjęciu), a dołączy Paweł Fertikowski – zdradza prezes Dekorglassu – Ferdynand Chojnowski – i dodaje, że każdy mecz w tych rozgrywkach będzie świętem w Działdowie.

Posłuchaj całej rozmowy z prezesem Dekorglassu:

 

 

Udało nam się również dowiedzieć, że na kolejny rok umowa została przedłużona z trenerem Piotrem Kołacińskim, natomiast z klubem pożegna się Patryk Chojnowski.

Dłuższa rozmowa z prezesem działdowskiego klubu – w niedzielnym Magazynie Sportowym (19:05 – 20:00).

P.Świniarski/M.Świniarski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w tenis stołowy, Liga Mistrzów, Dekorglass Działdowo
Dekorglass z brązowymi medalami Mistrzostw Polski

Tenisiści stołowi Dekorglassu Działdowo rozegrali - jak się okazało - ostatni mecz sezonu 2016/2017. Podopieczni Piotra Kołacińskiego przegrali w rewanżowym meczu półfinałowym z Dartomem Bogorią Grodzisk...

Zamknij
RadioOlsztynTV