Lekkoatleci z Ornety zdobyli 14 medali na Mistrzostwach Polski
14 medali podczas Lekkoatletycznych Mistrzostw Polski w Słupsku zdobył Integracyjny Klub Sportowy Smok Lotos Orneta.
Zawodnicy na wózkach najlepiej zaprezentowali się w pchnięciu kulą i w rzucie dyskiem oraz oszczepem. Brązowy medal medal w wyścigu na wózkach na 800 metrów zdobył prezes i zawodnik klubu z Ornety, Bogdan Król, który cieszy się z sukcesu klubu
Do mistrzostw zawodnicy z Ornety przygotowywali się podczas dwutygodniowego zgrupowania w Olecku.
(kośk/kpias)























![Śpiewajmy Poezję 2026. Znamy laureatów [ZDJĘCIA] Śpiewajmy Poezję 2026. Znamy laureatów [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2FSpotkania-zamkowe-sobota-2-e1781983914383.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)



