Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Kto w tym roku wyśpiewał sobie drogę do sławy w Lidzbarku Warmińskim? Znamy zwycięzców Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki „Kryształowa Nuta”

13. Ogólnopolski Przegląd Piosenki „Kryształowa Nuta”. Fot. Remigiusz Alchimowicz

„Wyśpiewaj swoją drogę do sławy”- to hasło 13. edycji Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki „Kryształowa Nuta”, który zakończył się w Lidzbarku Warmińskim. Pomysłodawcą i duszą festiwalu jest Bartłomiej Zdanowicz, lidzbarczanin, dwukrotny laureat telewizyjnej „Szansy na Sukces”.

Grand Prix festiwalu zdobyła Nicole Kulesza z Poznania za balladę własnego autorstwa „Co się śni niewidomym”. Pierwsze i drugie miejsce zajęły Monika Schaumkessel i Patrycja Ciborowska z Olsztyna. Na miejscu trzecim uplasowała się Oktawia Bernaś z Ornety.

Bartłomiej Zdanowicz, pomysłodawca imprezy wysoko ocenia tegoroczny poziom przeglądu.

00:00 / 00:00

Wysoki poziom reprezentowali nie tylko uczestnicy przeglądu, ale również duża grupa wykonawców, którzy ze względów organizacyjnych nie zakwalifikowali się do tegorocznego konkursu.

Jedną z głównych nagród dla najlepszego wykonawcy jest nagranie studyjne utworu. Zrealizuje je w PRO Studiu Ryszard Szmit, który jest jednocześnie przewodniczącym jury przeglądu.

13. Ogólnopolski Przegląd Piosenki „Kryształowa Nuta”. Fot. Remigiusz Alchimowicz

13. Ogólnopolski Przegląd Piosenki „Kryształowa Nuta”. Fot. Remigiusz Alchimowicz

 

 

(R.Alchimowicz/K.Piasecka)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Lidzbark Warmiński, Bartłomiej Zdanowicz, Ryszard Szmit
Kuratorium oświaty zakończyło wstępną kontrolę w ośrodku wychowawczym w Lidzbarku Warmińskim, gdzie miało dochodzić do przemocy

Zakończyła się wstępna kontrola kuratorium oświaty w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Lidzbarku Warmińskim. Wizytatorzy z Olsztyna po sygnałach od dziennikarzy Polskiego Radia Olsztyn i grupy wychowawców,...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV