Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Krzysztof Bosak odwiedził Olsztyn. „Promujemy program Polska na Nowo”

Fot. A. Skrago

Festyn, muzyka i przemówienia polityków – tak wyglądało w Olsztynie spotkanie z działaczami Konfederacji. Na olsztyńskim Starym Mieście był m.in lider ugrupowania Krzysztof Bosak.

Promujemy program Polska na Nowo – czyli program wolnej od lockdownu, nadużyć prawa i wolności gospodarczej – wyjaśnił Krzysztof Bosak.

To jest program Polski zorganizowanej normalnie, gdzie wszyscy mogą pracować i się rozwijać. To jest program ogólnopolski. Natomiast w różnych miejscach mówimy o sprawach lokalnych. W Ostródzie jeden z naszych działaczy podnosił kwestię redukcji nakładów na WOPR, na zabezpieczenie wodne.

00:00 / 00:00

– Domagamy się jak najszybszego zakończenia prac przy budowie drogi krajowej nr 16. Ta droga jak najszybciej powinna zostać dokończona – podkreślił jeden z liderów Konfederacji.

Sam nią tutaj przyjechałem. Widzę jak trudno jest się poruszać, kiedy cała trasa jest rozkopana. Nawigacja prowadzi inaczej, niż można jechać. Jest to ogromne utrudnienie w związku z tym postulujemy, żeby przyśpieszyć dokończenie drogi nr 16.

00:00 / 00:00

Program Konfederacji zakłada m.in. obniżenie podatków i opłat za paliwo, odblokowanie służby zdrowia, likwidację paszportów covidowych i koniec z lockdownami w edukacji.

Działacze Konfederacji swój program przez najbliższy miesiąc będą promowali w całej Polsce.

 

Autor: A. Skrago
Redakcja: A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Krzysztof Bosak, działacze, program, Konfederacja
Leonard Krasulski: „Polski Ład” to propozycja sukcesu

Podczas kongresu Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński wytyczył plan na dokończenie kadencji. Odniósł się też do hejtowania projektu "Polski Ład". Lider ugrupowania zobowiązał członków partii do...

Zamknij
RadioOlsztynTV