Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 11 °C pogoda dziś
JUTRO: 13 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Leonard Krasulski: „Polski Ład” to propozycja sukcesu

Podczas kongresu Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński wytyczył plan na dokończenie kadencji. Odniósł się też do hejtowania projektu „Polski Ład”. Lider ugrupowania zobowiązał członków partii do wyjaśniania społeczeństwu na czym będą polegały zmiany na lepsze.

Warmińsko-mazurski poseł PiS Leonard Krasulski nie rozumie, dlaczego projekt ten został tak źle przyjęty.

To jest dla mnie rozczarowanie, jeśli chodzi o przyjęcie tej propozycji ze strony społeczeństwa. Jest to propozycja sukcesu, wyjścia naprzeciw oczekiwaniom społecznym. Musimy wyjść z tym „Polskim Ładem”, wytłumaczyć. To jest dla mnie jasne – miasto i wieś powinna być z tego zadowolona.

00:00 / 00:00

Prezes Jarosław Kaczyński mówił nie tylko o sukcesach. Wymienił rzeczy, których mimo zapowiedzi nie udało się wykonać, niepowodzenia i słabości. Padły słowa o nepotyzmie, czy o (jak się wyraził) „tłustych kotach”.

Poseł Krasulski podziela pogląd, że czas takie zachowania ukrócić.

To jest 6 lat, jak to prezes nazwał, kadencji „tłustych kotów”

„. I dobrze, że się skończyła. Kongres podjął uchwały, które napiętnowały pewne zachowania. Jasne jest to, że zwróciliśmy na to uwagę i na pewno zmieni się podejście.

00:00 / 00:00

Podczas kongresu Prawa i Sprawiedliwości przyjęto przepisy zakazujące członkom rodzin polityków pracy w spółkach skarbu państwa. Uchwała ma ukrócić nepotyzm.

Kongres PiS: Jarosław Kaczyński ponownie prezesem Prawa i Sprawiedliwości [Komentarze polityków]

Autor: D. Grzymska
Redakcja: A.Niebojewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w PiS, program, Leonard Krasulski
Kongres PiS: Jarosław Kaczyński ponownie prezesem Prawa i Sprawiedliwości [Komentarze polityków]

Na kongresie PiS kandydaturę Jarosława Kaczyńskiego poparło 1245 delegatów, 18 osób było przeciw, a 5 wstrzymało się od głosu. W trakcie kongresu delegaci wyłonili Radę Polityczną,...

Zamknij
RadioOlsztynTV