Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 11 °C pogoda dziś
JUTRO: 8 °C pogoda jutro
Logowanie
 
Logo Eko Lider EKO LIDER - KONKURS DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH. PULA NAGRÓD - 9 000 ZŁ

Koronawirus w Sokole Ostróda. Zespół i sztab szkoleniowy na kwarantannie

Fot. Adobe Stock

– Informujemy, że u jednej z osób znajdujących się na liście izolacyjnej klubu, wykryto zakażenie wirusem SARS-CoV-2. Niezwłocznie po uzyskaniu pozytywnego wyniku badań, klub poinformował o tym fakcie Polski Związek Piłki Nożnej oraz właściwą miejscowo Stację Sanitarno-Epidemiologiczną”. Taka informacja pojawiła się dziś na stronie 2-ligowego Sokoła Ostróda.

Zespół i sztab szkoleniowy są na kwarantannie i czeka na dalsze wytyczne. Trener Piotr Jacek przyznaje, że jutro powinniśmy poznać pierwsze decyzje dotyczące najbliższych meczów z udziałem ostródzkiej drużyny.

Czekamy, jest to świeża sprawa. Jesteśmy wszyscy na kwarantannie. Myślę, że jutro powinna się pojawić informacja ze strony klubu, dotycząca najbliższego spotkania, czy też kolejnych. Jeteśmy w kontakcie z zawodnikami. Delikatne rzeczy pojawiły się u 2 zawodników, ale nie wiadomo na ile są one niebezpieczne. Wydaje mi się, że nawet jeżeli sportowcy mają COVID, to przechodzą go troszkę łagodniej. Czas pozwoli nam realnie ocenić sytuację. Póki co jesteśmy na kwarantannie.

00:00 / 00:00

Autor: M. Świniarski
Redakcja: A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w pzpn, Sokół Ostróda
Przegrana Sokoła… w dobrym stylu. Drugoligowcy bez punktów w 8. kolejce

W piłkarskiej drugiej lidze - bolesna porażka ostródzkiego Sokoła. Beniaminek przegrał w Częstochowie ze Skrą 0:3. Gra nie wyglądała najgorzej, ale za styl punktów nie ma...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV