Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 19 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Koronawirus w olsztyńskim Elektroniku? Szkoła przechodzi na nauczanie zdalne

Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie. Fot. A. Piedziewicz

Koronawirus w Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie. Dyrekcja placówki kazała uczniom wrócić do swoich domów.

W związku z podejrzeniem zakażenia wirusem COVID-19, szkoła przechodzi na nauczanie zdalne. Uczniowie, którzy rozpoczęli zajęcia w godzinach porannych muszą wrócić do domów. W związku z tym, rodzice uczniów niepełnoletnich proszeni są o odebranie dzieci ze szkoły. Uczniowie mieszkający w bursie (uczniowie Technikum nr 6) proszeni są o opuszczenie bursy i powrót do domów

– czytamy na stronie internetowej szkoły.

O dalszych decyzjach uczniowie będą informowani w kolejnych komunikatach Zespołu Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych.

Rzecznik wojewody Krzysztof Guzek poinformował dziś, że Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku także przeszedł na nauczanie zdalne, a Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szwarcenowie rozpoczął prace w systemie hybrydowym.

Redakcja: A. Chmielewska

 

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w elektronik, Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych, koronawirus
Koronawirus w szkole w Giżycku. Uczniowie mieli jechać na praktyki do Grecji teraz są na kwarantannie

Dzisiaj Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku jest zamknięty, a od jutra placówka przechodzi na nauczanie zdalne. Grupa uczniów z Giżycka miała wyjechać na...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV