Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 20 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Konkurs ekologiczny dla uczniów z Braniewa i okolic

„Co możemy zrobić, aby pomóc naszej planecie?” – odpowiedzi na to pytanie będą szukali uczestnicy konkursu ekologicznego „Jeden człowiek ma znaczenie”. To inicjatywa Liceum Ogólnokształcącego im. Feliksa Nowowiejskiego w Braniewie.

Ważny jest każdy człowiek, który przyczyni się do ochrony środowiska – powiedziała Katarzyna Miszczyńska, inicjatorka projektu.

Celem konkursu ekologicznego jest rozwijanie wiedzy ekologicznej oraz z dziedziny ochrony przyrody. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie pracy, która ma ukazać znaczenie jednego człowieka w działaniach dotyczących ochrony przyrody bądź ekologii. Może to być prezentacja lub film.

00:00 / 00:00

W konkursie, którego patronem jest starosta braniewski, mogą wziąć udział uczniowie szkół ponadpodstawowych z tego powiatu. Laureaci otrzymają nagrody pod koniec kwietnia, w Międzynarodowy Dzień Ziemi.

Autor: T. Owczarek
Redakcja: K. Ośko

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w konkurs
Wiosenny konkurs Radia Olsztyn. Czekamy na Wasze zdjęcia budzącej się wiosny

Nadeszła upragniona wiosna, dlatego specjalnie dla naszych Słuchaczy przygotowaliśmy wiosenny konkurs. W audycji Bliższe Spotkania Radia Olsztyn czekamy na Wasze zdjęcia budzącej się wiosny. Zdjęcia można...

Zamknij
RadioOlsztynTV