Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 13 °C pogoda dziś
JUTRO: 24 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Kądzioła i Kantor nie czują presji przed MŚ

Już niecałe dwa dni zostały do rozpoczęcia Mistrzostw Świata w siatkówce plażowej w Starych Jabłonkach.

W stolicy światowego beachvolleya już zameldowały się wszystkie ekipy, które w poniedziałek staną do pierwszych batalii o mistrzostwo globu. Nie zabraknie również polskich par.

Wśród kobiet biało-czerwone barwy reprezentować będzie Kinga Kołosińska i Monika Brzostek. Z kolei wśród panów grać będą: nasza eksportowa para – Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel oraz Jarosław Lech i Damian Wojtasik, Michał Kądzioła i Jakub Szałankiewicz, a także świeżo upieczeni Mistrzowie Świata do lat 23 – Piotr Kantor i Bartosz Łosiak.

Dwie ostatnie męskie pary zawitały w sobotę (29.06) do Olsztyna, aby spotkać się z kibicami. Największy showman naszej kadry – czyli popularny Kądziu – jeszcze nie może uwierzyć w to, że Mistrzostwa Świata rozegrane zostaną w Polsce.

00:00 / 00:00

Także żadnej presji nie czuje młody Piotr Kantor, który z Bartoszem Łosiakiem powalczy… po prostu o jak najlepszy możliwy wynik.

00:00 / 00:00
(rozmawiał Piotr Świniarski)

Od poniedziałku również Radio Olsztyn będzie w Starych Jabłonkach. Zapraszamy do słuchania, bo… będzie się działo! (pświn/łw)

Więcej w Stare Jabłonki, , Mistrzostwa Świata, Michał Kądzioła, Piotr Kantor
Poselska wizyta w Starych Jabłonkach

Na 12 dni przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata w siatkówce plażowej w Starych Jabłonkach na Mazury przyjechali posłowie ze specjalnej podkomisji do spraw organizacji największych sportowych imprez...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV