Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 28 °C pogoda dziś
JUTRO: 32 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Judo Camp w Elblągu zakończony. Zawodnicy trenowali pod okiem mistrza olimpijskiego

Fot. J. Sulecki

Sukcesem zakończyła się dziesiąta edycja Judo Camp w Elblągu. Przez trzy dni od piątku do niedzieli trenujący judo ćwiczyli pod okiem doświadczonych trenerów oraz mistrza olimpijskiego.

Jedną z osób prowadzących zajęcia był dwukrotny mistrz olimpijski w judo Waldemar Legień.

 Jestem w Elblągu po raz trzeci. Uważam, że impreza jest bardzo dobrze zorganizowana. Przyjeżdża na nią zawsze dużo dzieci. Daje im to satysfakcję, ponieważ są w stanie zobaczyć techniki nie pokazywane im przez innych trenerów…(…)

00:00 / 00:00

Do hali sportowo-widowiskowej, w której odbywał się Judo Camp przyjechali także sportowcy z zagranicy, wśród nich Jonas z Litwy.

Myślę, że trenując sporty walki stajesz się osobą silniejszą, bardziej zdyscyplinowaną oraz przygotowaną do prawdziwego życia. Codzienna praca pozwala osiągać coraz lepsze wyniki i zdobywać nowe pasy. Trenując judo poznajesz także nowych przyjaciół mających podobne hobby.

00:00 / 00:00

Na parkiecie spotkać można było amatorów i profesjonalistów w różnym wieku – podkreśla jeden z współorganizatorów wydarzenia oraz trener judo Leszek Wilk.

Jest kategoria dzieci, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec oraz senior. (…) Zaczynamy nowy rok z przytupem – trenując już w pierwszym tygodniu.

00:00 / 00:00

Jubileuszowa edycja imprezy została zorganizowana po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią.

Fot. J. Sulecki

Fot. J. Sulecki

Fot. J. Sulecki

Fot. J. Sulecki

Fot. J. Sulecki

Autor: J. Sulecki
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy

Więcej w sport, judo camp, Elblg, mistrz olimpijski, Waldemar Legień
Rozpoczął się jubileuszowy Judo Camp w Elblągu

Pół tysiąca osób bierze udział w rozpoczętym w Elblągu treningu Judo Camp. Uczestnicy trenują pod okiem mistrzów dyscyplinę, która cieszy się coraz większą popularnością – także...

Zamknij
RadioOlsztynTV