Jeden z oddziałów szpitala w Gołdapi znów zawiesza pracę. Od miesięcy placówka boryka się z brakiem lekarzy

Fot. Adobe Stock
Tylko na kilka dni wznowił pracę oddział wewnętrzny szpitala w Gołdapi. Jego działalność znowu została zawieszona. Powód to brak lekarzy.
Kłopoty na oddziale wewnętrznym gołdapskiego szpitala zaczęły się pół roku temu. Nie było lekarzy chętnych do pracy i interna wstrzymała przyjęcia pacjentów. Początkowo na 3 miesiące. Potem przedłużono to o kolejne 3 miesiące. Gdyby zwieszenie trwało dłużej niż pół roku, oddział trzeba byłoby zlikwidować.
W ostatniej chwili znaleziono jednak lekarzy i 15 października placówka wznowiła pracę. Niestety, po kilku dniach jeden z lekarzy poszedł na kwarantannę, a drugi złożył wypowiedzenie. Kilku pacjentów, którzy byli na oddziale, zostało wypisanych do domu.
Działalność oddziału została zawieszona na miesiąc.
Autor: B.Zbrożek
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy












![Boże Ciało w Olsztynie. Ulicami miasta przeszły procesje [zdjęcia] Boże Ciało w Olsztynie. Ulicami miasta przeszły procesje [zdjęcia]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2FBoze-Cialo-3.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)















