Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 14 °C pogoda jutro
Logowanie
 

James Bond w końcu pojawi się w kinach! Zobacz najnowszy zwiastun „Nie czas umierać”

„Nie czas umierać”, niecierpliwie wyczekiwany 25. film z Bondowskiej serii, w kinach w Polsce zadebiutuje 1 października. Do sieci trafił tymczasem nowy zwiastun filmu.

Informacje na temat produkcji były do tej pory ściśle chronione. Wielu krytyków i komentatorów przyznaje, że „Nie czas umierać” kryje wiele niespodzianek, co do których można jedynie snuć przypuszczenia. Jedno jest pewne. Po raz piąty – i ostatni – w roli agenta 007 zobaczymy Daniela Craiga. U jego boku występują m.in. Rami Malek (Oscar za rolę Freddiego Mercurego), Christoph Waltz (dwukrotny laureat Oscara), Léa Seydoux, Ana de Armas, Ralph Fiennes, Naomie Harris, Rory Kinnear, Ben Whishaw i Jeffrey Wright. W fotelu reżysera zasiadł Amerykanin Cary Joji Fukunaga („Jane Eyre”, serial „Detektyw”). Uroczysta, światowa premiera filmu odbędzie się w londyńskim Royal Albert Hall 28 września.

James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.

„Nie czas umierać” w kinach od 1 października!

 

Autor: Ł. Adamski/mat. prasowe
Redakcja: M. Rutynowski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w film, kultura
Jest zwiastun filmu o Przemyku. „Żeby nie było śladów” we wrześniu w kinach

Rutynowe zatrzymanie w centrum Warszawy, które zakończyło się tragedią. Zbrodnia, która poruszyła cały naród. W maju 1983 roku władze Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej zaangażowały cały swój aparat...

Zamknij
RadioOlsztynTV