Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
brak danych dla miasta: olsztyn
Logowanie
 

Intensywny plan przygotowań akademików do nowego sezonu

Fot: Twitter/Indykpol AZS

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn poznali plan przygotowań do nowego sezonu Plus Ligi. Zawodnicy zagrają m.in. w plażowym turnieju w Krakowie, w którym będą bronić tytułu mistrzowskiego.

Akademicy po raz pierwszy spotkają się na badaniach 28 i 29 lipca. Inauguracyjny trening odbędzie się 1 sierpnia. Dziesięć dni później w Krakowie rozpocznie się  plażowy turniej PreZero Grand Prix, w którym olsztynianie będą bronić tytułu mistrzowskiego.

Po kolejnym miesiącu treningów, podopiecznych Javiera Webera czekają sparingi z Treflem Gdańsk (10-11 września), zaś tydzień później zaplanowano udział w XIII Memoriale Józefa Gajewskiego w Suwałkach.

24 i 25 września Indykpol AZS zakończy okres przygotowawczy turniejem towarzyskim w Nowym Dworze Mazowieckim z udziałem Projektu Warszawa, Ślepska Malow Suwałki i LUK-u Lublin.

Pierwszy mecz ligowy akademicy zagrają 2 października, kiedy to w Iławie podejmą mistrzów Polski – Grupę Azoty ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle.

Autor: M. Świniarski
Redakcja: Ł. Sadlak

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Indykpol AZS
Indykpol AZS Olsztyn zakończył kompletowanie składu

Indykpol AZS Olsztyn zakończył kompletowanie składu na przyszły sezon siatkarskiej PlusLigi. Kto pożegnał się z zespołem z Kortowa, a kto zawitał do stolicy Warmii i Mazur?...

Zamknij
RadioOlsztynTV